Treningi Szczecin

Siłownia dla kobiet i mężczyzn? STREFA 3L to coś więcej

Trening oznacza nie tylko zmagania z nadprogramowymi kilogramami i walkę o atrakcyjną sylwetkę. To również sposób na zachowanie świetnej kondycji, odzyskanie zdrowia, witalności oraz radości życia. Jeśli te aspekty są dla Ciebie równie ważne, trafiłeś we właściwe miejsce. W Strefie 3L znajdziesz coś więcej niż klasyczne zajęcia fitness. To prawdziwa strefa zdrowia i dobrej kondycji, w której szczególny nacisk kładziemy na indywidualne potrzeby ćwiczących, a także na bezpieczny i efektywny wysiłek. Urządzenia dostępne w naszym klubie treningowym pracują w oparciu o najbardziej innowacyjne technologie, dzięki czemu sprawdzają się także jako baza do treningu medical fitness czy też znajdują zastosowanie przy zajęciach takich jak rehabilitacja. Chcesz w krótkim czasie poprawić kondycję i wygląd? Zgłoś się do klubu STREFA 3L i wybierz program treningowy dla siebie.

Trening Milon

Trening obwodowy Milon jest propozycją dla osób poszukujących łatwych i bezpiecznych ćwiczeń, zapewniających widoczne efekty. Stanowi połączenie treningu wytrzymałościowego oraz siłowego. Uczestnicy zajęć wykonują ćwiczenia na 12 urządzeniach ustawionych w kręgu, wśród których znajduje się 6 maszyn siłowych umożliwiających trenowanie partii mięśniowych oraz 6 urządzeń cardio ukierunkowanych na zwiększenie wydolności mięśnia serca. Osiem krótkich interwałów składa się na jeden obwód treningowy trwający 17,5 minut. Dzięki technologii Milon Intensity Training maszyna w parę sekund dostosowuje parametry do indywidualnych warunków użytkownika, co czyni trening w pełni bezpiecznym i jeszcze bardziej efektywnym. Trening obwodowy Milon przeznaczony jest w równym stopniu dla osób chcących poprawić kondycję i sylwetkę, jak również dla pacjentów po urazach i kontuzjach, którzy pragną przywrócić sprawność oraz wzmocnić organizm.

Trening EMS

Klub treningowy STREFA 3L w Koszalinie oferuje także trening personalny EMS. Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) polega na zastosowaniu elektrostymulacji mięśniowej. W trakcie wykonywania ćwiczeń mięśnie szkieletowe są pobudzane za pomocą impulsów prądu zmiennego oraz stałego, w tym impulsów o różnych częstotliwościach. Pierwotnie technologię tę stosowano w fizjoterapii, dziś jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych metod treningowych. Cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób ceniących efektywne ćwiczenia i szybkie treningi zapewniające widoczne efekty. EMS to 20 minut treningu, w czasie których mięśnie intensywnie pracują, a tłuszcz się spala. Trening EMS przeznaczony jest dla osób w różnym wieku – zarówno odznaczających się świetną kondycją, jak i tych znajdujących się na początku swojej drogi treningowej. W klubie treningowym STREFA 3L jesteś pod stałą opieką trenera, by na bieżąco analizować swoje postępy. Uczestników treningów Milon oraz EMS zapraszamy również do naszej strefy spa, gdzie mogą skorzystać z oferty masaży leczniczych i relaksacyjnych stanowiących idealne dopełnienie ćwiczeń fizycznych.

Usługa CTS

Strefa 3L dysponuje rozwiązaniami technologicznymi, które cechuje nowatorstwo w skali międzynarodowej. Klubowicz może liczyć na kompleksową usługę CTS czyli trening obwodowy z wykorzystaniem oprogramowania informatycznego gromadzącego jego indywidualne parametry oraz efekty treningu wraz z nowoczesnym systemem biometrycznej identyfikacji oraz systemem diagnostyki układu krążenia. Innowacyjna forma treningu wytrzymałościowo- siłowego bądź rehabilitacyjnego jest połączona z dostępem do aplikacji, dzięki której można kontrolować realizację założonych celów, dokonywać analizy treningowej na potrzeby uzyskania efektów treningowych. W celu zachowania bezpieczeństwa podopiecznych prowadzimy również diagnostykę kardiologiczną dzięki wykorzystaniu sprzętu Cardioscan. Możliwość pobierania danych z tych wyników badań, jak również z badań analizy składu ciała czy też zegarków sportowych monitorujących pracę serca oraz informacji pobieranych z całego systemu w trakcie ćwiczeń (jak np. tętno, spalone kalorie, obciążenie) pozwala na bardzo dokładną kontrolę celów założonych przez użytkownika, w tym np. wzrost wydolności, siły, masy mięśniowej, ogólnej poprawie stanu zdrowia i wielu innych parametrów w zależności od potrzeb ćwiczącego i stawianych założeń treningowych. Taki system ćwiczeń jest odpowiedni dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej oraz stanie zdrowia, w tym osób w trakcie procesów rehabilitacyjnych, a także osób starszych.

NIE PRZEGAP
NASZYCH ZAJĘĆ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej