Trenerzy personalni

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

STREFA3L to miejsce zapewniające nowoczesne treningi z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i technologii. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu Szczecin doczekał się klubu, w którym można nie tylko rozwijać swoje sportowe zainteresowania, ale również rozpocząć aktywną przygodę z treningami. Ulica Santocka to obszar, przy którym znajduje się STREFA3L, gdzie wspólnie z naszymi klubowiczami realizujemy ich cele treningowe.

Oferujemy następujące pakiety ćwiczeń:

  • Long,
  • Life,
  • Lounge.

Każdy z nich wpływa na poprawę ogólnej kondycji organizmu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dobrać odpowiedni rodzaj treningu do własnych możliwości.

Nasz klub umożliwia uczestnictwo w indywidualnie dopasowanych treningach obwodowych Milon. Mogą z nich korzystać osoby na różnym poziomie zaawansowania oraz wieku. Dzięki specjalnym opaskom chipowym urządzenia podczas treningu Milion same dobierają obciążenie do osoby trenującej. Dzięki dopasowaniu właściwego programu treningowego dla siebie, możesz osiągnąć niebywałe efekty w bardzo krótkim czasie!

Trening personalny EMS to kolejna z możliwości, jaką Ci udostępniamy. Nasi trenerzy to specjaliści, którzy wspierają i motywują swoich podopiecznych, aby ci mogli osiągać jak najlepsze efekty. Dzięki rozległej wiedzy potrafią zareagować w momentach zwątpienia, rezygnacji oraz zadbać o bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń.

Połączenie nowoczesnych technologii, wiedzy i doświadczenia sprawiło, że stworzyliśmy miejsce otwarte dla wszystkich osób, którym zależy na poprawie jakości życia, zdrowiu, kondycji oraz energii do działania. Wybierając pakiet 3L, trening obwodowy Milion czy korzystając z fachowej wiedzy, jaką daje trener personalny, masz możliwość zadbania o siebie w bezpieczny i w pełni skuteczny sposób.

Zapisz się już dzisiaj, by móc jak najszybciej korzystać z dobrodziejstw, jakie gwarantuje trening w naszym klubie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego, kto pragnie rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze sportem.

Nasz zespół

Adrian Szmyt

Trener personalny

Aktywność fizyczna nie jest mu obca i towarzyszy mu od najmłodszych lat. Obecnie aktywnie trenuje kalistenikę, która pokazuje, że ludzkie granice są tylko w naszych głowach. Magister Wychowania Fizycznego w Szczecinie ze specjalizacją instruktorską z lekkiej atletyki na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego. Podczas studiów uzyskał tytuł instruktora rekreacji ruchowej osób starszych, co znacząco poszerzyło jego wiedzę z zakresu treningu i pracy z ludzkim ciałem. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego treningu i żywienia, aby kompleksowo oraz indywidualnie podejść do każdego klienta. Jest pozytywną i optymistyczną osobą, która łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne, a priorytetem w jego pracy jest pomoc i zadowolenie klienta, która sprawia mu ogromną satysfakcję.
Więcej
 
 
 
 

Aleksandra Sikora

Trener personalny

Sport towarzyszy mi od zawsze, dlatego całkowicie odnalazłam się w roli trenera i instruktora fitness. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach o zdrowym trybie życia, dietetyce oraz treningu mentalnym. Dla mnie, jako trenera bardzo ważne jest aby trening był bezpieczny i jednocześnie efektywny. Świadomość tego, że moja praca pomaga w osiągnięciu celów naszych klientów jest nie do opisania/ jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem. Każdego dnia staram się przekazywać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do wysiłku oraz zadbać o miłą i pozytywną atmosferę na treningu.
Więcej

Katarzyna Szarańska

Trener personalny

Kasia jest certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz boksu, a do tego posiada tytuł magistra z Turystyki i Rekreacji. Ze sportem jest związana od zawsze. Na początku był to tylko boks, w którym zdobywała m.in. tytuły Mistrzyni Polski, a z czasem doszła do tego siłownia, która stała się jej drugi domem. Chcąc połączyć pasję z pracą została trenerem personalnym stale poszerzając swoje kompetencje i wiedzę. Pracując z klientem wkłada całe zaangażowanie, by pomóc mu w osiągnięciu wyznaczonych celów dbając przy tym o jego całkowite bezpieczeństwo. Do każdego podchodzi indywidualnie i stara się aby trening był nie tylko efektywny, ale również przebiegał w przyjaznej atmosferze.
Więcej