Trenerzy personalni

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

STREFA3L to miejsce zapewniające nowoczesne treningi z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i technologii. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu Szczecin doczekał się klubu, w którym można nie tylko rozwijać swoje sportowe zainteresowania, ale również rozpocząć aktywną przygodę z treningami. Ulica Santocka to obszar, przy którym znajduje się STREFA3L, gdzie wspólnie z naszymi klubowiczami realizujemy ich cele treningowe.

Oferujemy następujące pakiety ćwiczeń:

  • Long,
  • Life,
  • Lounge.

Każdy z nich wpływa na poprawę ogólnej kondycji organizmu. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dobrać odpowiedni rodzaj treningu do własnych możliwości.

Nasz klub umożliwia uczestnictwo w indywidualnie dopasowanych treningach obwodowych Milon. Mogą z nich korzystać osoby na różnym poziomie zaawansowania oraz wieku. Dzięki specjalnym opaskom chipowym urządzenia podczas treningu Milion same dobierają obciążenie do osoby trenującej. Dzięki dopasowaniu właściwego programu treningowego dla siebie, możesz osiągnąć niebywałe efekty w bardzo krótkim czasie!

Trening personalny EMS to kolejna z możliwości, jaką Ci udostępniamy. Nasi trenerzy to specjaliści, którzy wspierają i motywują swoich podopiecznych, aby ci mogli osiągać jak najlepsze efekty. Dzięki rozległej wiedzy potrafią zareagować w momentach zwątpienia, rezygnacji oraz zadbać o bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń.

Połączenie nowoczesnych technologii, wiedzy i doświadczenia sprawiło, że stworzyliśmy miejsce otwarte dla wszystkich osób, którym zależy na poprawie jakości życia, zdrowiu, kondycji oraz energii do działania. Wybierając pakiet 3L, trening obwodowy Milion czy korzystając z fachowej wiedzy, jaką daje trener personalny, masz możliwość zadbania o siebie w bezpieczny i w pełni skuteczny sposób.

Zapisz się już dzisiaj, by móc jak najszybciej korzystać z dobrodziejstw, jakie gwarantuje trening w naszym klubie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu każdego, kto pragnie rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze sportem.

Nasz zespół

Angelika Tomaszewska

Manager klubu / trener personalny

Miłośniczka treningów obwodowych oraz funkcjonalnych. Zaczęło się. Początki ze sportem były ciężkie, zmuszałam się do treningów jedynie po to, by zredukować wagę. Po kilku nieudanych próbach, zaczęłam praktykować trening obwodowy. Sport okazał się tym, czego szukałam przez wiele lat. Odnalazłam swoją pasję , która daje możliwość ciągłego rozwoju. Swoje życie zmieniłam o 180 stopni po to właśnie, by móc się realizować i pogłębiać wiedzę w tak obszernym zakresie jakim jest dieta i wysiłek fizyczny. Jak pracuję: Kocham to co robię, w związku z tym, dzielenie się swoją wiedzą z klubowiczem sprawia mi ogromną satysfakcję. Każdego traktuję indywidualnie z należytym szacunkiem i empatią pilnując przy tym aby trening był solidny i przynosił zamierzone efekty. Moje motto to: CHCIEĆ TO MÓC . Dla wielu osób jest banalne , mi za to jest bardzo bliskie sercu i przede wszystkim prawdziwe.
Więcej
 

Martyna

Trener personalny / fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Odbywając praktyki zawodowe w okresie studiów zapoznałam się ze specyfiką indywidualnego treningu z pacjentem/klientem, który bardzo polubiłam. Odbywając praktyki w szpitalu, jak i zarówno w prywatnym gabinecie fizjoterapeutycznym zdobyłam doświadczenie dotyczące indywidualnego podejścia do drugiej osoby, akceptacji oraz realizacji jej oczekiwań wobec treningu czy rehabilitacji. W pracy z klientem należy dostosować trening do możliwości klienta oraz do jego potrzeb i założonych celów.