Otwarcie Wrzesień 2019

ruszyła przedsprzedaż / czekamy na Ciebie w CH Ster Szczecin / skorzystaj również z zakupu on-line

Siłownia i klub fitness nie jest dla Ciebie ?

Sprawdź nas - Strefa3l

Szczecin Sezamkowa

STREFA3L to miejsce zapewniające nowoczesne treningi z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i technologii.

Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu Szczecin doczekał się klubu, w którym można nie tylko rozwijać swoje sportowe zainteresowania, ale również rozpocząć aktywną przygodę z treningami.

Ulica Sezamkowa to obszar, przy którym znajduje się STREFA3L, gdzie wspólnie z naszymi klubowiczami realizujemy ich cele treningowe.

Nasi trenerzy to specjaliści, którzy wspierają i motywują swoich podopiecznych, aby ci mogli osiągać jak najlepsze efekty. Dzięki rozległej wiedzy potrafią zareagować w momentach zwątpienia, rezygnacji oraz zadbać o bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń.

Trening personalny EMS – Co to jest?

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation), czyli z użyciem elektrostymulacji mięśniowej, to najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Wywodzi się z fizjoterapii i doczekała się zastosowania w treningu fizycznym, dzięki czemu jest staje się on jeszcze bardziej wydajny. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Co ważne, ów impulsy muszą cechować się odmienną częstotliwością.

Trening obwodowy Milon – Co to jest?

Milon to nie są zwykłe ćwiczenia, ale rodzaj treningu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i celów każdej trenującej osoby. Został opracowany na podstawie wiedzy zdobytej podczas długoletnich badań nad biomechaniką, fizjologią i efektywnością wysiłku fizycznego. Dzięki specjalnemu urządzeniu o nazwie Milonizer skanuje się sylwetkę oraz zakłada profil treningowy. W trakcie korzystania z treningu obwodowego Milon, ćwiczący cały czas znajdują się pod opieką trenera, który instruuje ich, w jaki sposób powinni korzystać ze sprzętu na siłowni oraz pomaga w analizowaniu postępów. Podstawą tego rodzaju aktywności jest obwód siłowo-wytrzymałościowy, który pomaga wzmocnić mięśnie oraz wydolność organizmu, a przez to poprawia ogólną kondycję ciała.

Obwód podczas treningu Milion polega na używaniu 12 maszyn, w tym sześciu siłowych, gdzie wykonuje się ćwiczenia trwające 1 minutę, oraz sześciu maszyn cardio. Wszystkie wyniki osiągane na sprzęcie przeznaczonym do treningu zapisywane są na specjalnie zaprojektowanej opasce, która służy do ich kodowana.

Dołącz do nas

w jedynym takim klubie

NIE PRZEGAP NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej

KARIERA

Praca w STREFA3L.

Czytaj więcej