Siłownia i klub fitness nie jest dla Ciebie ?

Sprawdź nas - Strefa3l

Ulica Sezamkowa Szczecin – miejsce, w którym odzyskasz energię i radość życia

Strefa 3L jest kameralnym klubem, zapewniającym wydajny i efektywny trening pod opieką wykwalifikowanych trenerów. Naszym klientom zapewniamy własny parking, a niezmotoryzowani mogą do nas dojechać autobusem linii 74. Dysponujemy przestronną bazą lokalową o powierzchni 320 m2 wyposażoną w nowoczesne sprzęty zapewniające bezpieczne, a przy tym skuteczne ćwiczenia dla osób w różnym wieku. Strefa 3L to wyjątkowe miejsce stworzone przez ludzi z pasją, w którym każdy, może zacząć swoją przygodę ze sportem, warto walczyć o poprawę stanu swojego zdrowia. W naszym klubie nie ma ograniczeń – zapraszamy zarówno zapalonych sportowców, jak i osoby starsze z różnymi dysfunkcjami, kobiety chcące odzyskać sylwetkę po porodzie oraz wszystkich walczących z nadprogramowymi kilogramami. Indywidualna opieka trenera personalnego w połączeniu z zaawansowanym technologicznie sprzętem gwarantują dostosowanie rodzaju, ale też intensywności ćwiczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego, kto chce poprawić swoją kondycję oraz zdrowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję, zdrowie czy odzyskać ładną sylwetkę do naszego klubu mieszczącego się w Mierzynie koło Szczecina przy ulicy Sezamkowej 1.

MILON i EMS, czyli nowoczesne metody treningowe

W Strefie 3L przy ul. Sezamkowej dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu klienci mogą skorzystać z oferty specjalistycznych treningów MILON i EMS.

MILON to wydajny, a przede wszystkim szybki trening obwodowy przeprowadzany na 12 urządzeniach w ciągu zaledwie 35 minut. Klienci po kolei ćwiczą na 6 maszynach siłowych, 3 rowerkach i 3 orbiterkach, dodatkowo oferujemy bieżnie oraz stację funkcjonalną z obciążeniami. Dzięki zaawansowanym technologicznie maszynom trening jest prosty, ale bezpieczny nawet dla osób z problemami zdrowotnymi.

Trening EMS – Co to jest?

EMS to spersonalizowane ćwiczenia prowadzone przez specjalistów z dziedziny fizjoterapii, który polega na pobudzeniu określonych partii mięśni za pomocą elektrod umieszczonych w specjalnym skafandrze treningowym EMS. Trwa tylko 20 minut, a przy tym jest całkowicie bezpieczny oraz polecany nie tylko sportowcom, ale również osobom wymagającym rehabilitacji. W celu polepszenia efektów polecamy również masaże, zabiegi fizjoterapeutyczne i ćwiczenia na maszynach do rozciągania Extra Fit.

Jeśli chcesz poczuć się dobrze w swoim ciele i zadbać o zdrowie – przyjdź do Stefy 3L!

Dołącz do nas

w jedynym takim klubie

NIE PRZEGAP NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej

KARIERA

Praca w STREFA3L.

Czytaj więcej