Trenerzy personalni

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Trening personalny Szczecin – tu realizujemy Twoje marzenia

Szukasz odpowiedniego dla siebie zestawu ćwiczeń, próbujesz poprawić kondycję albo zrzucić zbędne kilogramy, jednak efektów nie widać? Marzysz o smukłej sylwetce, pragniesz mieć wysportowane ciało, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy Cię do naszego klubu na trening personalny Szczecin to miasto, gdzie nasza placówka prowadzi swoją działalność. U nas skorzystasz z usług doświadczonego i wykwalifikowanego trenera osobistego lub fizjoterapeuty. Zostanie z Tobą przeprowadzony szczegółowy wywiad na temat sposobu odżywiania, trybu życia, występujących dolegliwości czy schorzeń oraz dotychczasowych odbytych aktywności. Następnie opracujemy szczegółowy program treningowy – określimy cele i rezultaty, jakie chcesz osiągnąć.

Szukając odpowiedniego miejsca na trening personalny Szczecin Santocka to miejsce, w którym panuje miła oraz przyjazna atmosfera, zachęcająca do ćwiczeń. Klub Strefa 3L wyposażono w najnowszy na rynku sprzęt. Pod okiem osobistego trenera nauczysz się odpowiednich ćwiczeń, systematyczności, a gdy Twoja motywacja spadnie, trener będzie Cię motywował i pomoże dobrać odpowiednie techniki umożliwiające osiągnięcie wymarzonego celu. Z ćwiczeń w naszym klubie mogą skorzystać wszyscy zainteresowani bez względu na wiek, dzięki indywidualnie opracowanym programom, każda osoba ma dostosowany zbiór ćwiczeń do swoich możliwości. Gorąco zachęcamy seniorów, którzy również mogą cieszyć się dobrą kondycją nawet w podeszłym wieku.

Serdecznie zapraszamy na trening personalny Szczecin Santocka to miejsce, gdzie nasi klienci  mogą uczestniczyć w treningu MILTON. Natomiast przy ulicy Sezamkowej skorzystasz z ćwiczeń w ramach treningu EMS, MILTON, a także z zajęć fitness.

Nasz zespół

Paweł Woronowicz

Fizjoterapeuta

Witajcie!! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym a także licencjonowanym fizjoterapeutą. Jako fizjoterapeuta i trener pracuje już kilka lat. Dzięki wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii czy biomechaniki idealnie łącze te zawody co pozwala mi jeszcze skuteczniej pomagać swoim podopiecznym czy tez pacjentom w osiągnięciu ich założonych celów. Jako fizjoterapeuta zmagam się z wieloma dysfunkcjami narządu ruchu i dolegliwościami bólowymi. Pomoc a także uśmiech zadowolonych pacjentów pcha mnie do przodu. Dokładny wywiad i rozmowa pozwala mi na indywidualne i rzetelne podejście do każdego pacjenta bądź podopiecznego. Moje motto to: "Nigdy nie rezygnuj z celu bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Więcej
 

Jarosław Kaczor

Trener personalny

Jest certyfikowanym trenerem personalnym. Jako trener ma też doświadczenie w zespołowych grach sportowych oraz w sportach walki. Aktywność fizyczna oraz zdrowy styl życia towarzyszą mu od najmłodszych lat. Uwielbia zgłębiać swoją wiedzę w celu poznania najmniejszych szczegółów, aby optymalizować procesy treningowe podopiecznych. Pomoc innym w realizacji celów treningowych jest dla niego dużą radością, a efekty osiągane przez klientów przynoszą mu największą satysfakcję w pracy.
Więcej