Aktualności

Bądź na bieżąco

Podmioty lecznicze otwarte! Zapraszamy do Strefy 3L!

Informujemy, że wszystkie kluby Strefy 3L pozostają otwarte. Obostrzenia dotyczące zamknięcia klubów fitness i siłowni nie dotyczą i nie będą dotyczyć naszych klubów, ponieważ prowadzimy działalność leczniczą. Jednocześnie przypominamy, że stosujemy się do wszystkich wytycznych sanitarnych, aby zapewnić klubowiczom bezpieczny pobyt w naszych klubach. Prosimy o zabieranie ze sobą ręczników, sumienną dezynfekcję rąk i maszyn. Przy okazji chcielibyśmy Państwu podziękować, że z nami jesteście! Zachęcamy do regularnych wizyt u nas, a także do śledzenia zakładki AKTUALNOŚCI na naszej stronie internetowej, na której znajdą Państwo informacje dotyczące bieżącego funkcjonowania klubu, nowych ofert i promocji.

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Sezamkowa Santocka