Kariera

Oferty pracy w Strefa3L

Praca dla fizjoterapeutów i trenerów personalnych

Dołącz do zespołu Strefy 3L – praca dla fizjoterapeutów i trenerów personalnych

Nie wyobrażasz sobie życia bez aktywności fizycznej? Chcesz się rozwijać i poszerzać wiedzę? Szukasz pracy, która będzie jednocześnie Twoją pasją?

Strefa 3L to klub, w którym prowadzimy nowoczesne treningi obwodowe, oferujemy usługi fizjoterapeutyczne oraz masaże. Jeśli chcesz pracować z liderem innowacyjnych rozwiązań w branży treningowej, aplikuj!

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • szkolenia zgodne z zainteresowaniami i możliwość rozwoju
  • dużą samodzielność w wykonywanej pracy
  • umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy

 Oczekujemy:

  • zapewnienia wysokiej jakości obsługi naszych klientów oraz dbania o wizerunek marki
  • prowadzenia konsultacji treningowych, analiza składu ciała oraz treningów personalnych

Wymagamy:

  • w trakcie studiów fizjoterapii / AWF / dietetyki
  • ukończonego szkolenia z zakresu treningu personalnego (mile widziane)
  • pasji, zainteresowania potrzebami ludzi i osiąganymi przez nich rezultatami
  • wysokiej motywacji do pracy i samorozwoju
  • miłe widziane osoby również 45+

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

angelika.tomaszewska@strefa3l.pl

Praca dorywcza- zespół eventowy

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pasjonatów zdrowego stylu życia na stanowisko hostess ( miłe widziane kobiety jak i mężczyźni)

OFERUJEMY:

  • członkostwo w Strefie 3L na czas akcji
  • pracę dorywczą w zespole eventowym Strefy 3L
  • wysoką stawkę godzinową
  • wsparcie managera klubu
  • szkolenie

OCZEKUJEMY:

  • zdolności swobodnego komunikowania się
  • pozytywnej energii
  • entuzjazmu
  • dzielenie się pasją do zdrowego stylu życia
  • doświadczenie na stanowisku hostessy

OBOWIĄZKI:

  • zachęcanie ludzi do zapoznania się z ofertą naszej firmy
  • pozyskiwanie leadów potencjalnych klientów
  • promowanie firmy poprzez zdobytą wcześniej wiedzę oraz przy pomocy materiałów marketingowych
  • udzielanie informacji na temat konkretnych usług, produktów dostępnych w klubie

 Strefa 3L #wiecej niż trening- tu liczą się ludzie.