Trenerzy personalni

Poznaj nas bliżej

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

Jesteśmy najnowocześniejszym klubem treningowym w Koszalinie wykorzystującym innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Wybierając jeden z 3 pakietów dostępnych w naszym klubie (Long, Life lub Lounge) oraz jeden z 2 rodzajów treningów, personalny EMS (jedna sesja 20 min.) lub obwodowy Milon (jeden trening 35 min.) wkraczasz w świat bezpiecznego wysiłku zdrowotnego, którego efekty będą widoczne w bardzo krótkim czasie. Chcesz tego? Nie zwlekaj!

Chcemy sprawić, aby twoje życie było dla ciebie źródłem radości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym tworzymy niepowtarzalną strefę zdrowia i dobrej kondycji. Możemy poprawić twoją sprawność fizyczną oraz wygląd w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Zdrowie, kondycja, długie życie. 3L to Twoja Strefa Treningu Zdrowotnego w której odzyskujesz energię, radość i młodość.

Nasz zespół

Angelika Tomaszewska

Manager klubu / trener personalny

Miłośniczka treningów obwodowych oraz funkcjonalnych. Zaczęło się. Początki ze sportem były ciężkie, zmuszałam się do treningów jedynie po to, by zredukować wagę. Po kilku nieudanych próbach, zaczęłam praktykować trening obwodowy. Sport okazał się tym, czego szukałam przez wiele lat. Odnalazłam swoją pasję , która daje możliwość ciągłego rozwoju. Swoje życie zmieniłam o 180 stopni po to właśnie, by móc się realizować i pogłębiać wiedzę w tak obszernym zakresie jakim jest dieta i wysiłek fizyczny. Jak pracuję: Kocham to co robię, w związku z tym, dzielenie się swoją wiedzą z klubowiczem sprawia mi ogromną satysfakcję. Każdego traktuję indywidualnie z należytym szacunkiem i empatią pilnując przy tym aby trening był solidny i przynosił zamierzone efekty. Moje motto to: CHCIEĆ TO MÓC . Dla wielu osób jest banalne , mi za to jest bardzo bliskie sercu i przede wszystkim prawdziwe.
Więcej
 

Marcin Borucki

Trener personalny / fizjoterapeuta

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a aktualnie kończę studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany jestem ze sportem, co spowodowane było sportową przeszłością moich rodziców. Szczególnie mocno lubiłem pływanie i ten właśnie sport uprawiałem od podstawówki aż do końca liceum odnosząc wiele sukcesów. Obecnie jestem akademickim wicemistrzem Polski w pływaniu grzbietem na basenie 50 metrowym. To właśnie sport spowodował podjęcie decyzji o studiowaniu fizjoterapii. Na treningu do każdej osoby podchodzę indywidualnie, a ćwiczenia są dobierane do potrzeb i umiejętności podopiecznego.

Beata Ciesielska

Trener personalny

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat, zaczynając od szkolnego kółka sportowego poprzez szkołę o profilu sportowym aż do dzisiaj. Na co dzień pracuje w aptece i pomagam innym. Jajko trener również mogę pomagać ludziom w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki a przy tym łącze to z moja największa pasja. W swojej pracy indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń dla swojego klienta uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia oraz charakter. Aby dobrze wykonywać swoją pracę nieustannie się szkole by posiadać rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała.