Treningi Koszalin

Siłownia dla kobiet i mężczyzn? STREFA 3L to coś więcej

Trening oznacza nie tylko zmagania z nadprogramowymi kilogramami i walkę o atrakcyjną sylwetkę. To również sposób na zachowanie świetnej kondycji, odzyskanie zdrowia, witalności oraz radości życia. Jeśli te aspekty są dla Ciebie równie ważne, trafiłeś we właściwe miejsce. Strefa 3L to nie zwykła siłownia dla kobiet czy mężczyzn, znajdziesz tu również coś więcej niż klasyczne zajęcia fitness. To prawdziwa strefa zdrowia i dobrej kondycji, w której szczególny nacisk kładziemy na indywidualne potrzeby ćwiczących, a także na bezpieczny i efektywny wysiłek. Urządzenia dostępne w naszym klubie treningowym pracują w oparciu o najbardziej innowacyjne technologie, dzięki czemu sprawdzają się także jako baza do treningu medical fitness czy też znajdują zastosowanie przy zajęciach takich jak rehabilitacja. Chcesz w krótkim czasie poprawić kondycję i wygląd? Zgłoś się do klubu STREFA 3L i wybierz program treningowy dla siebie.

Trening Milon

Trening obwodowy Milon jest propozycją dla osób poszukujących łatwych i bezpiecznych ćwiczeń, zapewniających widoczne efekty. Stanowi połączenie treningu wytrzymałościowego oraz siłowego. Uczestnicy zajęć wykonują ćwiczenia na 12 urządzeniach ustawionych w kręgu, wśród których znajduje się 6 maszyn siłowych umożliwiających trenowanie partii mięśniowych oraz 6 urządzeń cardio ukierunkowanych na zwiększenie wydolności mięśnia serca. Osiem krótkich interwałów składa się na jeden obwód treningowy trwający 17,5 minut. Dzięki technologii Milon Intensity Training maszyna w parę sekund dostosowuje parametry do indywidualnych warunków użytkownika, co czyni trening w pełni bezpiecznym i jeszcze bardziej efektywnym. Trening obwodowy Milon przeznaczony jest w równym stopniu dla kobiet i mężczyzn lub osób chcących poprawić kondycję i sylwetkę, jak również dla pacjentów po urazach i kontuzjach, którzy pragną przywrócić sprawność oraz wzmocnić organizm.

Trening EMS

Klub treningowy STREFA 3L w Koszalinie oferuje także trening personalny EMS. Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) polega na zastosowaniu elektrostymulacji mięśniowej. W trakcie wykonywania ćwiczeń mięśnie szkieletowe są pobudzane za pomocą impulsów prądu zmiennego oraz stałego, w tym impulsów o różnych częstotliwościach. Pierwotnie technologię tę stosowano w fizjoterapii, dziś jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych metod treningowych. Cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród osób ceniących efektywne ćwiczenia i szybkie treningi zapewniające widoczne efekty. EMS to 20 minut treningu, w czasie których mięśnie intensywnie pracują, a tłuszcz się spala. Trening EMS przeznaczony jest dla osób w różnym wieku – zarówno odznaczających się świetną kondycją, jak i tych znajdujących się na początku swojej drogi treningowej. W klubie treningowym STREFA 3L jesteś pod stałą opieką trenera, by na bieżąco analizować swoje postępy. Uczestników treningów Milon oraz EMS zapraszamy również do naszej strefy spa, gdzie mogą skorzystać z oferty masaży leczniczych i relaksacyjnych stanowiących idealne dopełnienie ćwiczeń fizycznych.

Trening dla kobiet w ciąży i po porodzie

Wychodzimy wszystkim przyszłym i świeżo upieczonym mamom naprzeciw z indywidualnymi ćwiczeniami terapeutycznymi. Odpowiednie przygotowanie oraz utrzymanie sprawności fizycznej jest kluczowe w łagodnym rozwiązaniu ciąży jak również w zminimalizowaniu prawdopodobieństwa powikłań poporodowych. W ofercie znajdują się zajęcia przygotowujące do ciąży i porodu oraz zajęcia związane z powrotem młodej mamy do aktywności fizycznej po okresie połogu. Podczas sesji skupiamy się na aspektach przede wszystkim zdrowotnych, jak i wizualnych. Pracujemy nad odwróceniem niepożądanych zmian w postawie, funkcjonowaniu mięśni, powięzi, stawów oraz wielu innych powikłań powstałych w okresie ciąży oraz porodu.

NIE PRZEGAP
NASZYCH ZAJĘĆ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej