Partnerzy

Nasi partnerzy

Poradnia Dietetyczne Niebo

 

Ogromnie się cieszę, że jestem dietetykiem i zawodowo robię to co lubię. Prowadząc Poradnię dietetyczną pragnę w sposób jak najbardziej naturalny zachęcić Was do wspólnej pracy nad Waszym zdrowiem i ciałem. Proponując smaczne posiłki, chcę powiedzieć, że dieta jest przyjemnością i jedną z najlepszych inwestycji, ponieważ jest to inwestycja w nasze zdrowie. Bezcenna.

Pragnę również odwieść Was od stereotypu, że dieta wiąże się głównie z poczuciem głodu-wręcz przeciwnie, dobrze zbilansowana daje poczucie sytości i jest gwarancją dobrej energii do działania na wiele godzin pracy.

Zatem do dzieła! Zaczynajmy wspólnie pracować nad tym co dla Nas ważne. Sprawmy by zmiany po zdrowie i szczuplejszą sylwetkę były sposobem na siebie…by dawały siłę i potwierdzały Waszą skuteczność działania na wszelkich dziedzinach…Ja z chęcią w tych zmianach wezmę udział.

mgr inż. Aldona Lewita-Paszko


Nazywam się Aldona Lewita-Paszko. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Rybactwa Akademii Rolniczej w Szczecinie o specjalności Żywienie Człowieka. Swoje doświadczenie zdobywałam dotychczas współpracując z osobami, które zmagały się z nadwagą, otyłością oraz chorobami dieto -zależnymi. Moja kariera dietetyka w Koszalinie zaczęła się już w 2014 roku.

Wśród zadowolonych klientów jest wielu takich, którzy utracili nawet kilkadziesiąt kilogramów, a przede wszystkim poprawili i zmienili na stałe swój sposób żywienia. Są również tacy, którzy zdołali odstawić leki, na niektóre schorzenia. Wytrwałym i cierpliwym gratuluję. Dzięki Wam, mogłam rozwijać swe umiejętności i budować doświadczenie przez ostatnich 6 lat mojego życia. Teraz ponownie i w pełni zaczynam nową drogę..do zdrowia. Razem z Wami do celu!

Prywatnie jestem uśmiechniętą żoną i mamą dwóch chłopców.

Zapraszam serdecznie
dietetyk Aldona Lewita Paszko

Klienci Strefy 3L za okazaniem karty klubowej mają pierwszą konsultację darmową. Dodatkowo, jeżeli zdecydują się na wykupienie miesięcznego planu żywieniowego mają 10% zniżki na testy na nietolerancje.

Poradnia Dietetyczne Niebo

 

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Dowiedz się kiedy i jakie treningi są prowadzone.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej