Trenerzy personalni, fizjoterapeuci i masażyści

Poznaj nas bliżej

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

Jesteśmy klubem zdrowotnym w Koszalinie wykorzystującym innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Wybierając jeden z 3 pakietów dostępnych w naszym klubie (Long, Life lub Lounge) oraz jeden z 2 rodzajów treningów, personalny EMS (jedna sesja 20 min.) lub obwodowy Milon (jeden trening 35 min.) wkraczasz w świat bezpiecznego wysiłku zdrowotnego, którego efekty będą widoczne w bardzo krótkim czasie. Chcesz tego? Nie zwlekaj!

Chcemy sprawić, aby twoje życie było dla ciebie źródłem radości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym tworzymy niepowtarzalną strefę zdrowia i dobrej kondycji. Możemy poprawić twoją sprawność fizyczną oraz wygląd w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Zdrowie, kondycja, długie życie. 3L to Twoja Strefa Treningu Zdrowotnego w której odzyskujesz energię, radość i młodość.

Nasz zespół

Aleksandra Zwolak

Manager Klubu / Trener personalny

Absolwentka studiów menedżerskich z zarządzania. Na pięcioletnich studiach AWF ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, na której została przygotowana do pracy z osobami uskarżającymi się min. na ból kręgosłupa, kolan, mających problemy wynikające z wad postawy. Kolejną specjalizacją jaką ukończyła jest edukacja zdrowotna (proces kształtowania u ludzi nawyku dbałości o zdrowie i umiejętność tworzenia zdrowego środowiska).
 
Oprócz tego ma ukończoną specjalizację instruktorską z pływania (w tym pływanie korekcyjne). Ukończyła również specjalizację z fitnessu - nowoczesnych form gimnastyki. Ukończyła także kurs Trenera Personalnego. Natomiast państwowy kurs z kinezygerontoprofilaktyki przygotował ją do prowadzenia zajęć ruchowych dla osób w podeszłym wieku, jak również z różnymi schorzeniami min.: cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, zwyrodnienia stawów, choroby tarczycy.
 
Chcąc być kompletnym trenerem ukończyła również kurs państwowy kurs z kulturystyki. Aleksandra jest również certyfikowanym instruktorem nordic walking. Interesuje się treningiem medycznym, dlatego brała udział w szkoleniu Medical Training, który równie dobrze można określić mianem „mobility” - stanowiący coraz bardziej popularną metodę treningową. Dochodzenie do formy, to nie tylko kształtowanie sylwetki, ale również powrót do normalnego funkcjonowania po kontuzjach i urazach.
 
Uczestniczyła również w szkoleniu Akademii Mistrzostwa Sportowego w zakresie treningu siłowego ze szczególnym naciskiem na właściwe wzorce ruchowe w ćwiczeniach wielostawowych. Uczestniczka szkoleń branżowych na kongresie Body Life i konwencji fitnessowych Eu4ya.  
Jako sportowiec próbowała sił w różnych dyscyplinach sportowych.
 
Grała w koszykówkę, trenowała armwrestling zdobywając Mistrzostwo Polski, przez 7 lat należała do kadry narodowej i reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. Uczestniczyła w biegach ulicznych na różnych dystansach, aby później prowadzić treningi motoryczne dla biegaczy. Startowała również w biegach z przeszkodami typu Runmageddon, w których jest ważna sprawność ogólna.
 
W zawodzie trenera personalnego pracuje od 12 lat, dodatkowo prowadzi kursy państwowe ze specjalności instruktorskiej ,,Trener Personalny’’ dla studentów wychowania fizycznego i fizjoterapii Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie.
 
Zajmuje się treningami dla osób początkujących, starszych, sportowców (min. biegaczy, tenisistów, pływaków). Przygotowuje do egzaminów sprawnościowych, sezonu narciarskiego, pomaga wracać do formy po przebytych urazach. Jest również certyfikowaną masażystką. Najważniejsze są dla niej cele i potrzeby, które chce osiągnąć podopieczny.
 
Więcej

Marcin Marczak

Trener personalny

Od dziecka związany ze sportem. W wieku 10 lat rozpoczął swoją przygodę z tenisem stołowym, która trwa do dzisiaj. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem pracującym z młodzieżą oraz dorosłymi.

Absolwent Instytutu Wychowania Fizycznego w Szczecinie, kierunek: Nauczyciel Wychowania Fizycznego, specjalność: Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna.

Stale poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i warsztatach.
Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz zaraża innych pasją do sportu. Zawsze chętny do pomocy, zwłaszcza początkującym, ponieważ dobrze wie, że pierwsze kroki bywają najtrudniejsze. Pasjonat aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania.

Rozwój i zadowolenie klientów daje mu olbrzymią satysfakcję. W wolnym czasie poszerza spektrum uprawianych dyscyplin m.in. tenis ziemny, squash, narciarstwo. Jego największym sukcesem trenerskim jest wkład w wyszkolenie podwójnego medalisty Mistrzostw Europy Seniorów w tenisie stołowym oraz uczestnika Igrzysk Olimpijskich w RIO DE JANEIRO - JAKUBA DYJASA .
W 2009 roku otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Koszalina nagrodę za osiągnięcia sportowe jako trener.
Bez zmian:

Więcej

Bartłomiej Nowak

Fizjoterapeuta

Bartłomiej Nowak interesuje się sportem od dziecka. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie na kierunku Fizjoterapii. Poszerza swoją wiedzę w stopniu magisterskim kontynuując naukę w Akademii Nauk Społecznych w Kołobrzegu. Przywiązuje uwagę do sprawności fizycznej oraz poprawy jakości życia osób z którymi współpracuje. Jego mocne strony to trening funkcjonalny i motoryka człowieka. Interesuje się masażem wszelkiego rodzaju, w tym głównie terapią tkanek głębokich. Podejmuje współpracę z czynniki sportowcami z dziedziny piłki nożnej.

Więcej