Trenerzy personalni, fizjoterapeuci i masażyści

Poznaj nas bliżej

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

Jesteśmy najnowocześniejszym klubem treningowym w Koszalinie wykorzystującym innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Wybierając jeden z 3 pakietów dostępnych w naszym klubie (Long, Life lub Lounge) oraz jeden z 2 rodzajów treningów, personalny EMS (jedna sesja 20 min.) lub obwodowy Milon (jeden trening 35 min.) wkraczasz w świat bezpiecznego wysiłku zdrowotnego, którego efekty będą widoczne w bardzo krótkim czasie. Chcesz tego? Nie zwlekaj!

Chcemy sprawić, aby twoje życie było dla ciebie źródłem radości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym tworzymy niepowtarzalną strefę zdrowia i dobrej kondycji. Możemy poprawić twoją sprawność fizyczną oraz wygląd w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Zdrowie, kondycja, długie życie. 3L to Twoja Strefa Treningu Zdrowotnego w której odzyskujesz energię, radość i młodość.

Nasz zespół

Aleksandra Zwolak

Manager Generalny Klubu / Trener personalny, magister wychowania fizycznego

Na studiach AWF ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, na której została przygotowana do pracy z osobami uskarżającymi się min. na ból kręgosłupa, kolan, mających problemy wynikające z wad postawy. Kolejną specjalizacją jaką ukończyła jest edukacja zdrowotna (proces kształtowania u ludzi nawyku dbałości o zdrowie i umiejętność tworzenia zdrowego środowiska). Oprócz tego ma ukończoną specjalizację instruktorską z pływania (w tym pływanie korekcyjne). Ukończyła również specjalizację z fitnessu - nowoczesnych form gimnastyki. Ukończyła także kurs Trenera Personalnego. Natomiast państwowy kurs z kinezygerontoprofilaktyki przygotował ją do prowadzenia zajęć ruchowych dla osób w podeszłym wieku, jak również z różnymi schorzeniami min.: cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, zwyrodnienia stawów, choroby tarczycy.

Chcąc być kompletnym trenerem ukończyła również państwowy kurs z kulturystyki. Aleksandra jest również certyfikowanym instruktorem nordic walking. Interesuje się treningiem medycznym, dlatego brała udział w szkoleniu Medical Training, który równie dobrze można określić mianem „mobility” - stanowiący coraz bardziej popularną metodę treningową. Dochodzenie do formy, to nie tylko kształtowanie sylwetki, ale również powrót do normalnego funkcjonowania po kontuzjach i urazach. Uczestniczyła również w szkoleniu Akademii Mistrzostwa Sportowego w zakresie treningu siłowego ze szczególnym naciskiem na właściwe wzorce ruchowe w ćwiczeniach wielostawowych. Uczestniczka szkoleń branżowych na kongresie Body Life i konwencji fitnessowych Eu4ya.  

Jako sportowiec próbowała sił w różnych dyscyplinach sportowych. Grała w koszykówkę, trenowała armwrestling zdobywając Mistrzostwo Polski, przez 7 lat należała do kadry narodowej i reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. Uczestniczyła w biegach ulicznych na różnych dystansach, aby później prowadzić treningi motoryczne dla biegaczy. Startowała również w biegach z przeszkodami typu Runmageddon, w których jest ważna sprawność ogólna.

W zawodzie trenera personalnego pracuje od 11 lat, dodatkowo prowadzi kursy państwowe ze specjalności instruktorskiej ,,Trener Personalny’’ dla studentów wychowania fizycznego i fizjoterapii Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Zajmuje się treningami dla osób początkujących, starszych, sportowców (min. biegaczy, tenisistów, pływaków). Przygotowuje do egzaminów sprawnościowych, sezonu narciarskiego, pomaga wracać do formy po przebytych urazach. Najważniejsze są dla niej cele i potrzeby, które chce osiągnąć podopieczny.

Więcej

Marcin Marczak

Trener personalny

Od dziecka związany ze sportem. W wieku 10 lat rozpoczął swoją przygodę z tenisem stołowym, która trwa do dzisiaj. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem pracującym z młodzieżą oraz dorosłymi.

Absolwent Instytutu Wychowania Fizycznego w Szczecinie, kierunek: Nauczyciel Wychowania Fizycznego, specjalność: Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna.

Stale poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i warsztatach. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz zaraża innych pasją do sportu. Zawsze chętny do pomocy, zwłaszcza początkującym, ponieważ dobrze wie, że pierwsze kroki bywają najtrudniejsze. Pasjonat aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania.

Rozwój i zadowolenie klientów daje mu olbrzymią satysfakcję. W wolnym czasie poszerza spektrum uprawianych dyscyplin m.in. tenis ziemny, squash, narciarstwo. Jego największym sukcesem trenerskim jest wkład w wyszkolenie podwójnego medalisty Mistrzostw Europy Seniorów w tenisie stołowym oraz uczestnika Igrzysk Olimpijskich w RIO DE JANEIRO - JAKUBA DYJASA . W 2009 roku otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Koszalina nagrodę za osiągnięcia sportowe jako trener. Bez zmian:

Więcej

Aleksy Kobiałka

Fizjoterapeuta

Swoje doświadczenie zyskałem w ośrodkach rehabilitacyjnych na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Sport w moim życiu odgrywa dużą rolę, jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia. Charakteryzuje mnie ogromny zapał do pracy. Interesuję się szeroko rozumianą fizjoterapią, a w szczególności anatomią człowieka, która ciągle mnie zaskakuje. W pracy zawodowej łączę elementy fizjoterapii i treningu. W przystępny sposób potrafię przedstawić wiele rodzajów ćwiczeń zapewniających 100% bezpieczeństwa. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, a jego dobro jest najważniejsze. Łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Cały czas doskonale swoją wiedzę i umiejętności zawodowe biorąc udział w kursach i szkoleniach.
Więcej

Daria Jackiewicz

Koordynator / Fizjoterapeuta

Daria interesuje się przede wszystkim treningiem funkcjonalnym. W pracy w drugą osobą zależy jej na tym by poprawić sprawność i komfort życia dlatego stawia na naukę poprawnych zakresów ruchu, świadomości i kontroli mięśniowej. W tym kierunku dużo wiedzy uzyskała uczestnicząc w kursie : „mobilność, stabilność i zakres ruchu”. Dzięki takiej wiedzy jest w stanie pomóc w dolegliwościach bólowych m.in. kolan, kręgosłupa oraz barku, które bardzo często uprzykrzają funkcjonowanie w życiu codziennym. Interesuje się również yoga i boksem.  

Obecnie jest studentką trzeciego roku fizjoterapii. Na tym kierunku dużo wolnego czasu poświęca terapii mięśniowo-powięziowej. Dzięki tej metodzie możliwa jest poprawa postawy ciała, a także uwolnienie od bólu pleców. Inną stosowaną przez nią metodą jest poizometryczna relaksacja mięśniowa, która rozluźnia napięte tkanki, a ćwicząc tą techniką rozciąga je bez bólowo, a tym samym niweluje lub zmniejsza dolegliwości bólowe. Zdobytą wiedzę wykorzystuje również w terapii punktów spustowych, czyli często ukrytych maleńkich punktów na ciele, które są przyczyną bólu mięśni . Ukończyła kurs Kinesiotapingu.

Duża rolę w jej życiu odgrywa zdrowe żywienie. Ciągle pogłębia wiedzę w tym kierunku, ucząc się jak przyrządzać zdrowe posiłki oraz tworzyć zrównoważoną dietę.

Więcej

Beata Sojda

Fizjoterapeuta

Doświadczona terapeutka z zakresu fizjoterapii. Pracę zawodową rozpoczęła po ukończeniu Szkoły Medycznej w specjalności masażysty. W zawodzie fizjoterapeuty pracuje od 2013r. tuż po ukończeniu studiów licencjackich z tytułem zawodowym licencjonowany fizjoterapeuta. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich. Nieustannie pogłębia wiedzę na temat fizjologii, anatomii i biomechaniki człowieka.

Pracując w Placówce Szpitala w Koszalinie zdobyła wiedzę praktyczną z rehabilitacji neurologicznej (urazy rdzenia kręgowego, udary, SM, choroba Parkinsona). Prowadzi rehabilitację pacjentów w schorzeniach narządu ruchu zwłaszcza po zabiegach operacyjnych oraz w urazach sportowych. Potrafi prawidłowo i dokładnie dobrać program rehabilitacyjny by był jak najbardziej efektywny. Posiada również umiejętność doboru zaopatrzenia ortopedycznego w czasowej i stałej dysfunkcji ruchu.

Doświadczenie zawodowe oraz wiedzę teoretyczną przekazywała słuchaczom Fundacji Oświatowej Europejskiego Centrum Edukacyjnego w Koszalinie, szkoląc opiekunów medycznych z zakresu ergonomii pracy oraz zasad właściwych technik przemieszczania unieruchomionych pacjentów.

Od najmłodszych lat jest związana z aktywnością fizyczną. Pasjonuje ją sport drużynowy. Kilkukrotnie reprezentowała województwo na szczeblu krajowym w drużynowych zawodach Ochotniczej Straży Pożarnej. W pracy zawodowej dużą uwagę zwraca na poprawność wykonania ćwiczeń ,wyznaje teorie, że ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek oraz, że ruch przeciwdziała starzeniu się.

Więcej

Sławomir Perchel

Dyplomowany masażysta z wieloletnim doświadczeniem

Absolwent Szkoły Medycznej na kierunku technik masażysta oraz Społecznej Akademii Nauk na kierunku fizjoterapia. Certyfikaty i umiejętności związane z różnymi formami masaży leczniczych, relaksacyjnych i orientalnych zdobywał w najlepszych szkołach masażu na terenie całego kraju.

Od najmłodszych lat związany ze sportem (pływanie, rugby, sporty siłowe). Największą pasją oprócz masażu jest jazda na rowerze oraz wyprawy rowerowe na drugi koniec świata.