Aktualności

Bądź na bieżąco

Dni Otwarte w Strefie 3L 14-19.09!

Masz ochotę na zmiany w swoim życiu? Chcesz poprzez aktywność fizyczną pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić kondycję, zniwelować dolegliwości bólowe i mieć więcej energii na co dzień? Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł realizować swoje cele, otrzymasz wsparcie i motywację na każdym etapie trenowania?

Przyjdź na Dni Otwarte w Strefie 3L! Od 14 do 19 września zapraszamy wszystkich, którzy szukają kameralnego miejsca do ćwiczeń, w którym każdy ma swojego trenera- opiekuna.

W czasie Dni Otwartych będziesz mógł porozmawiać z naszymi trenerami i fizjoterapeutami i zapisać się na trening wprowadzający, który będzie przeprowadzony pod ich okiem. To doskonały moment, aby wykonać analizę składu ciała.

Zapisy obowiązkowe! Przed przyjściem do klubu należy umówić wizytę na drodze telefonicznej lub w recepcji klubu. W przypadku dużego zainteresowania trening może być zrealizowany w późniejszym terminie, najważniejsze, aby do 19 września zgłosić swoją chęć przetestowania innowacyjnych treningów. Zapraszamy!

 KOSZALIN
 ul. Jana Matejki 1 p. 1
 +48 502 469 257

 SZCZECIN
 ul. Santocka 18/13 p.1
 +48 882 159 802

 SZCZECIN / MIERZYN
 ul. Sezamkowa 1
 +48 601 219 265

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej