Blog

Strefa Wiedzy 3L

Dorota Róża Chałat – AKTYWNA W KAŻDYM CALU

Rozmowa z Dorotą Różą Chałat, klubowiczką Strefy 3L, która od urodzenia mieszka i pracuje w Koszalinie, tutaj też działa na rzecz lokalnej społeczności. Od wielu lat konsekwentnie realizuje projekty wpływające na podnoszenie jakości życia mieszkańców. Jest m.in. organizatorką Kongresu Kobiet w Koszalinie, Kawiarni Obywatelskiej oraz Koszalińskiego Centrum Praw Kobiet. Jest też radną Rady Miejskiej w Koszalinie, prezeską stowarzyszenia ERA KOBIET, w- ce prezeską Fundacji Era Dialogu, w-ce przewodniczącą Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Koszalinie.

1.Pani Doroto, jak udaje się Pani pełnić aż tyle ważnych funkcji prospołecznych?

Myślę że pomagam w tym wieloletnią praca jako księgowa. Zawsze byłam osobą zadaniową i konkretną. Nie lubię marnować czasu. Stąd zapewne dobra organizacja pracy, ale i działań społecznych. 

2. Z zawodu jest pani ekonomistką, która jest też związana z edukacją finansową. Jak udaje się Pani wygospodarować czas na wszystkie te działania i regularny trening?

Jak wcześniej napisałam. Logistyka i dobry harmonogram działań pozwala na efektywne wykorzystanie  swojego prywatnego czasu. Ważne też jest wybór priorytetów w życiu. Dla mnie moja kondycja fizyczna jest priorytetem. Za nią idzie również wiele innych czynników tj. poczucie  szczęścia. 

3. W jaki sposób zachęciłaby Pani mieszkańców Koszalina i okolic do zmiany trybu życia?

Oczywiście swoim przykładem. Pomimo pracy zawodowej, podejmowania wielu działań społecznych zawsze staram się  znaleźć czas dla siebie,dla własnego zdrowia. Oczywiście bardzo  ważnym  jest  ruch fizyczny jak i zdrowe, racjonalne odżywianie. 

4. Co się Pani szczególnie spodobało w klubie treningowym Strefa 3L?

Strefa 3l jest klubem w którym każdy wymagający klient t znajdzie to czego szuka  a mianowicie przyjaznego miejsca  z  bardzo miłą obsługą  gdzie  ćwiczenia  są dopasowane idealnie  do własnych możliwości fizycznych . Wszystkie urządzenia są tak zaprogramowane, że nie ma możliwości abym miała tzw. zakwasy, a na dodatek  cykl ćwiczeń   jest   ustalony na 35 minut , co w efekcie daje mi bardzo duże oszczędności czasowe.  Trzy razy w tygodniu poświęcam    1 godzinę na ćwiczenia , w tym rozciąganie. Jest to dla mnie wystarczający czas, aby odzyskać i utrzymać sprawność fizyczną . To co sobie jeszcze cenię w Strefie 3L to obecność  trenera personalnego podczas każdego treningu , który  zawsze  służy pomocą i udziela nieodzownych wskazówek . No i  okresowe badanie postępów  podczas treningów.  Taka forma  usług idealnie wpasowuje się w moje potrzeby . Tym bardziej, że uzupełniam je aktywnością na świeżym powietrzu rower i  nordic walking. 

Lista wpisów

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej