Siłownia i klub fitness nie jest dla Ciebie ?

Sprawdź nas - Strefa3l

Trening obwodowy Milon – Co to jest?

Milon to przede wszystkim fachowa wiedza i lata badań nad biomechaniką, fizjologią i efektywnością wysiłku fizycznego, podana w postaci wysokiej klasy sprzętu treningowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono koncepcję łatwego, efektywnego i bezpiecznego treningu obwodowego.

Podstawą jest tu obwód siłowo-wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu:

  • sześciu maszyn siłowych, na których użytkownicy ćwiczą po 1 minucie (6 x 1) na główne partie mięśniowe
  • sześciu maszyn cardio (3 x rower, 3 x crosswalker), na dwóch z nich użytkownicy ćwiczą po 4 minuty (2 x 4)
 

Zalety treningu Milon

SZYBKI

17,5 minut tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 35 minut kompletnego treningu

ŁATWY

Użytkownik nie musi dopasowywać ustawień, bo sprzęt z pomocą karty chipowej automatycznie dostosowuje wszystkie parametry, takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu jest bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze.

EFEKTYWNY

Trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych.

BEZPIECZNY

Bezpieczeństwo i ergonomia maszyn sprawiają, że sprzęt jest dedykowany również jako trening medical fitness dla osób po urazach czy seniorów.

Trening personalny EMS – Co to jest?

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation), czyli z użyciem elektrostymulacji mięśniowej, to najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Wywodzi się z fizjoterapii i doczekała się zastosowania w treningu fizycznym, dzięki czemu jest staje się on jeszcze bardziej wydajny. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Co ważne, ów impulsy muszą cechować się odmienną częstotliwością.

Zalety treningu EMS

EFEKTYWNY

Dzięki stymulacji wszystkich mięśni jednocześnie trening EMS to istny wytapiacz tłuszczu. Podczas zmaksymalizowanego treningu może być napędzanych nawet dziewięć głównych grup partii mięśniowych!

PODKRĘCAJĄCY METABOLIZM

Prowadzony przez nas trening personalny w postaci elektrostymulacji mięśniowej sprawia, że spalasz tłuszcz nie tylko w jego trakcie, ale nawet do 48h po jego zakończeniu!

SUPERSZYBKI

Intensywna praca całego ciała przekłada się na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening EMS. Dzięki temu wykonujesz elektrostymulację jedynie przez 20 minut 1 raz w tygodniu – oszczędzasz czas na inne rzeczy!

DLA KAŻDEGO

Trening personalny z elektrostymulacją można uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej.

Strefa SPA – masaż i fizjoterapia

Nasz klub to miejsce, które służy relaksowi oraz odnowie fizycznej i psychicznej. Wpisujemy się w coraz popularniejsze podejście do dbałości o ciało nie dla samych efektów wizualnych, ale przede wszystkim dla zdrowia i sprawności.

Istota oferty klubu polega na maksymalnym zindywidualizowaniu i skróceniu procesu treningowego oraz sprzęgnięciu go z nowoczesną technologią, a co za tym idzie umożliwieniu efektywnego ćwiczenia zarówno osobom wysportowanym, jak i nieprzepadającym za ruchem, klientom z problemami zdrowotnymi,nadwagą czy chcącym po prostu poprawić kondycję. Chcemy zarazić ich stylem życia, którego celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię ciała i umysłu.

Stąd w ofercie Strefy 3L znalazły się również masaże: klasyczny, leczniczy tkanek głębokich, relaksacyjny, aromaterapeutyczny, sportowy, tajski stóp, refleksologia stóp.

Dołącz do nas

w jedynym takim klubie

NIE PRZEGAP NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Wiesława Lach

Dzięki treningom milon pozbyłam się dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz znacznie poprawiłam kondycję fizyczną. Świetna grupa trenerów, masażystów oraz fizjoterapeutów postawi każdego na nogi.

 

Agnieszka Popławska

Polecam Strefę 3L każdemu kto chce ćwiczyć w bardzo przyjaznej  atmosferze pod czujnym okiem zawsze uśmiechniętych trenerów. Trening Milon to oszczędność czasu- trwa jedynie 35 minut. Z sali wychodzę zmęczona, ale uśmiechnięta! Nowoczesny klub nastawiony przede wszystkim na jakość usług. W trudniejszym dniu zadzwoniłam do trenera i powiedziałam, że dziś nie dam rady, nie chce mi się – otrzymałam takie wsparcie jakiego oczekiwałam i tego dnia byłam na treningu.

 

 

Anna Dominiak-Agatowski

Trening EMS to świetny trening personalny wzmacniający mięśnie pleców, odchudzanie oraz  kondycję. Polecam dla osób spędzających długie godziny w pozycji siedzącej oraz tych, którzy nie mają czasu często i długo ćwiczyć bo trening trwa tylko 20 minut.

 

Ernest Kociupa

Strefa 3L to doskonałe miejsce do realizacji swoich ambicji treningowych. Kompleksowy, skompresowany czasowo trening w połączeniu ze świetną atmosferą tego miejsca tworzoną przez rzetelnych i profesjonalnych Trenerów sprawiają, że chce się tam być każdego dnia! Gorąco zachęcam!

Filmy

poczuj atmosferę naszego klubu