Blog

Strefa Wiedzy 3L

Przepis na Twój sukces!


Rozpocznij zdrowy, aktywny styl życia.

Aby utrwalić dobre samopoczucie i ładną sylwetkę, trening, zdrowe odżywianie się i sprawność powinny być częścią Twojego życia. Nie traktuj tego, jak rzecz, która zaczynasz i kończysz, aby stracić parę kilogramów. Zmień styl życia.

Ćwicz z przyjaciółmi.

Co dwie głowy to nie jedna. Partner podczas ćwiczenia może nie tylko motywować i przyspieszać postępy, ale może też pomóc w rozciąganiu. Przejmij inicjatywę, namów przyjaciela i ćwiczcie razem.

Dieta

Pomyśl o odżywianiu jako antidotum. Zdrowa dieta dostarczy Ci energii niezbędnej do treningów, zwalczy choroby i wzmocni Twoje mięśnie i kości. Dzięki niej łatwiej osiągniesz cele fizyczne.

Wyluzuj i bądź cierpliwy.

Trzeba zrozumieć, że ludzie różnią się między sobą i każdy robi postępy w innym czasie. Nie pozwalaj innym obniżać Twojej motywacji, lecz pozwól im Cię inspirować. Bądź dumny z własnych osiągnięć. Z każdym postępem jesteś bliżej celu.

Trener

Poszukaj takiego, który zadba też o Twoją edukację, mającą na celu uświadomić, iż na Twoją drogę do sukcesu składają się trzy istotne elementy, które należy łączyć ze sobą, aby osiągnąć trwałe rezultaty treningowe. Spotkaj się i porozmawiaj z nim na temat najlepszego rozwiązaniowa dla Ciebie w kontekście treningu, odżywiania i regeneracji organizmu. Pamiętaj dobry trener to przede wszystkim też dobry psycholog, to osoba, która wszechstronnie oddziałuje na osobę szukającą pomocy, wsparcia, odnajduje w niej potencjał i nieustannie motywuje do działania.

Podejmujesz wyzwanie? Już dziś zapisz się na próbny trening.

Lista wpisów

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej