Blog

Strefa Wiedzy 3L

Pozbądź się z nami bólu pleców w 30 dni!

Cudowną właściwością ludzkiego ciała jest to, że adoptuje się ono do najczęściej przyjmowanej w ciągu dnia pozycji. Jeśli więc siedzisz i pochylasz się do przodu lub robisz łuk do tyłu, mięśnie i stawy utworzą pewnego rodzaju rusztowanie ułatwiające utrzymanie tego stanu, ale za to utrudniające przyjęcie później lepszych pozycji. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy z tego, że pozycja w jakiej spędzają większość dnia, ma też przełożenie na to, jak poruszają się przez resztę tego dnia. A dobra jakość ruchu (podobnie jak zła) może wyraźnie wpłynąć na jakość życia. Choć proces pogarszania pracy organizmu jest powolny, to jednak postępuje nieubłagalnie i bez odpowiedniej reakcji wywrze olbrzymi wpływ na jakość życia, ciało nie będzie pracowało optymalnie ze względu na ograniczone ruchy.

Panaceum na zwiększenie zakresu ruchomości w stawach i poprawnej biomechaniki ciała jest odwiedzenie fizjoterapeuty, który sprawdzi zakres ruchomości w stawach, która ma wpływ na technikę wykonywania ćwiczeń i przeciwdziałanie urazom w życiu codziennym. Należy zrozumieć i pokonać pewne przeszkody czy blokady na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia, a trenerzy w Strefie 3L są specjalistami w tym zakresie.

Wiele osób przekonało się już dzięki nam, że można żyć bez bólu, leków i maści. Nowoczesne formy treningu zoptymalizowane w czasie pod okiem trenera/ fijzoterapeuty, wspólne rozciąganie na innowacyjnych maszynach Flow i Extrafit oraz masaże tkanek głębokich skutecznie pomagają w dolegliwościach bólowych związanych z kręgosłupem, takimi jak np.:

  • Rwa kulszowa
  • Przykurcze mięśniowe
  • Bóle krzyżowo-biodrowe
  • Uogólnione bóle pleców
  • Przeciążenie mięśni kręgosłupa i biodrowych

Umów się na sesję treningu wprowadzającego wraz z rozciąganiem, a jeżeli jesteś już naszym klubowiczem zapytaj o indywidualna diagnostykę i rozciąganie z fizjoterapeutą w ramach członkostwa! A może jest coś jeszcze, w czym chciałbyś żebyśmy Ci pomogli?

Dla kogo?
Dla osób mających siedzący lub stojący tryb pracy.

Kobiet po ciąży– podczas ciąży nabawiłaś się ogromnego bólu kręgosłupa, a dodatkowe kilogramy, których w ciąży Ci przybyło jeszcze bardziej obciążyły Twoje stawy?

Osób starszych, chorujących na rwę kulszową, zwyrodnienia, miewających bóle pleców i bioder.

Kontuzjowanych sportowców, którzy są wykluczeni z tradycyjnych treningów w zwykłej siłowni.

Dla wszystkich, chcących zadbać o swój kręgosłup i – nawet, jeśli obecnie nie odczuwają żadnego bólu, pragnących zadziałać profilaktycznie i uprzedzić ewentualne problemy dotyczące swoich pleców i bioder.

Jeszcze się zastanawiasz? Sprawdź nasze dobre opinie i nie myśl długo! To będzie świetna decyzja! Zdziwisz się, jak szybko wrócisz do formy!

Lista wpisów

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej