O NAS

Poznaj nas bliżej

Trening w naszym klubie

Jak działamy?

Witamy!

Jesteśmy najnowocześniejszym klubem treningowym w Koszalinie wykorzystującym innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Wybierając jeden z 3 pakietów dostępnych w naszym klubie (Long, Life lub Lounge) oraz jeden z 2 rodzajów treningów, personalny EMS (jedna sesja 30 min.) lub obwodowy Milon (jeden trening 35 min.) wkraczasz w świat bezpiecznego wysiłku zdrowotnego, którego efekty będą widoczne w bardzo krótkim czasie. Chcesz tego? Nie zwlekaj!

Chcemy sprawić, aby twoje życie było dla ciebie źródłem radości. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym tworzymy niepowtarzalną strefę zdrowia i dobrej kondycji. Możemy poprawić twoją sprawność fizyczną oraz wygląd w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Zdrowie, kondycja, długie życie. 3L to Twoja Strefa Treningu Zdrowotnego w której odzyskujesz energię, radość i młodość.

Nasz zespół

Marcin Marczak

Trener personalny

Od dziecka związany ze sportem. W wieku 10 lat rozpoczął swoją przygodę z tenisem stołowym, która trwa do dzisiaj. Jest wciąż aktywnym zawodnikiem pracującym z młodzieżą oraz dorosłymi. Absolwent Instytutu Wychowania Fizycznego w Szczecinie, kierunek: Nauczyciel Wychowania Fizycznego, specjalność: Gimnastyka Korekcyjno-Kompensacyjna. Stale poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i warsztatach. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz zaraża innych pasją do sportu. Zawsze chętny do pomocy, zwłaszcza początkującym, ponieważ dobrze wie, że pierwsze kroki bywają najtrudniejsze. Pasjonat aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania. Rozwój i zadowolenie klientów daje mu olbrzymią satysfakcję. W wolnym czasie poszerza spektrum uprawianych dyscyplin m.in. tenis ziemny, squash, narciarstwo. Jego największym sukcesem trenerskim jest wkład w wyszkolenie podwójnego medalisty Mistrzostw Europy Seniorów w tenisie stołowym oraz uczestnika Igrzysk Olimpijskich w RIO DE JANEIRO - JAKUBA DYJASA . W 2009 roku otrzymał z rąk Prezydenta Miasta Koszalina nagrodę za osiągnięcia sportowe jako trener.
Więcej

Aleksandra Zwolak

Trener personalny, magister wychowania fizycznego

Na studiach AWF ukończyła specjalizację z gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej, na której została przygotowana do pracy z osobami uskarżającymi się min. na ból kręgosłupa, kolan, mających problemy wynikające z wad postawy. Kolejną specjalizacją jaką ukończyła jest edukacja zdrowotna (proces kształtowania u ludzi nawyku dbałości o zdrowie i umiejętność tworzenia zdrowego środowiska). Oprócz tego ma ukończoną specjalizację instruktorską z pływania (w tym pływanie korekcyjne). Ukończyła również specjalizację z fitnessu - nowoczesnych form gimnastyki. Ukończyła także kurs Trenera Personalnego. Natomiast państwowy kurs z kinezygerontoprofilaktyki przygotował ją do prowadzenia zajęć ruchowych dla osób w podeszłym wieku, jak również z różnymi schorzeniami min.: cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie tętnicze, zwyrodnienia stawów, choroby tarczycy. Chcąc być kompletnym trenerem ukończyła również państwowy kurs z kulturystyki. Aleksandra jest również certyfikowanym instruktorem nordic walking. Interesuje się treningiem medycznym, dlatego brała udział w szkoleniu Medical Training, który równie dobrze można określić mianem „mobility” - stanowiący coraz bardziej popularną metodę treningową. Dochodzenie do formy, to nie tylko kształtowanie sylwetki, ale również powrót do normalnego funkcjonowania po kontuzjach i urazach. Uczestniczyła również w szkoleniu Akademii Mistrzostwa Sportowego w zakresie treningu siłowego ze szczególnym naciskiem na właściwe wzorce ruchowe w ćwiczeniach wielostawowych. Uczestniczka szkoleń branżowych na kongresie Body Life i konwencji fitnessowych Eu4ya. Jako sportowiec próbowała sił w różnych dyscyplinach sportowych. Grała w koszykówkę, trenowała armwrestling zdobywając Mistrzostwo Polski, przez 7 lat należała do kadry narodowej i reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. Uczestniczyła w biegach ulicznych na różnych dystansach, aby później prowadzić treningi motoryczne dla biegaczy. Startowała również w biegach z przeszkodami typu Runmageddon, w których jest ważna sprawność ogólna. W zawodzie trenera personalnego pracuje od 11 lat, dodatkowo prowadzi kursy państwowe ze specjalności instruktorskiej ,,Trener Personalny’’ dla studentów wychowania fizycznego i fizjoterapii Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie. Zajmuje się treningami dla osób początkujących, starszych, sportowców (min. biegaczy, tenisistów, pływaków). Przygotowuje do egzaminów sprawnościowych, sezonu narciarskiego, pomaga wracać do formy po przebytych urazach. Najważniejsze są dla niej cele i potrzeby, które chce osiągnąć podopieczny.
Więcej

Aleksy Kobiałka

Terapeuta, magister fizjoterapii

Swoje doświadczenie zyskałem w ośrodkach rehabilitacyjnych na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. Sport w moim życiu odgrywa dużą rolę, jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia. Charakteryzuje mnie ogromny zapał do pracy. Interesuję się szeroko rozumianą fizjoterapią, a w szczególności anatomią człowieka, która ciągle mnie zaskakuje. W pracy zawodowej łączę elementy fizjoterapii i treningu. W przystępny sposób potrafię przedstawić wiele rodzajów ćwiczeń zapewniających 100% bezpieczeństwa. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, a jego dobro jest najważniejsze. Łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Cały czas doskonale swoją wiedzę i umiejętności zawodowe biorąc udział w kursach i szkoleniach.
Więcej

Daria Jackiewicz

Trener personalny

Daria interesuje się przede wszystkim treningiem funkcjonalnym. W pracy w drugą osobą zależy jej na tym by poprawić sprawność i komfort życia dlatego stawia na naukę poprawnych zakresów ruchu, świadomości i kontroli mięśniowej. W tym kierunku dużo wiedzy uzyskała uczestnicząc w kursie : „mobilność, stabilność i zakres ruchu”. Dzięki takiej wiedzy jest w stanie pomóc w dolegliwościach bólowych m.in. kolan, kręgosłupa oraz barku, które bardzo często uprzykrzają funkcjonowanie w życiu codziennym. Interesuje się również yoga i boksem. Obecnie jest studentką trzeciego roku fizjoterapii. Na tym kierunku dużo wolnego czasu poświęca terapii mięśniowo-powięziowej. Dzięki tej metodzie możliwa jest poprawa postawy ciała, a także uwolnienie od bólu pleców. Inną stosowaną przez nią metodą jest poizometryczna relaksacja mięśniowa, która rozluźnia napięte tkanki, a ćwicząc tą techniką rozciąga je bez bólowo, a tym samym niweluje lub zmniejsza dolegliwości bólowe. Zdobytą wiedzę wykorzystuje również w terapii punktów spustowych, czyli często ukrytych maleńkich punktów na ciele, które są przyczyną bólu mięśni . Ukończyła kurs Kinesiotapingu. Duża rolę w jej życiu odgrywa zdrowe żywienie. Ciągle pogłębia wiedzę w tym kierunku, ucząc się jak przyrządzać zdrowe posiłki oraz tworzyć zrównoważoną dietę.
Więcej

Tomek Marczak

Trener personalny / masażysta

Dyplomowany masażysta z 7 letnim doświadczeniem. Z zamiłowania instruktor, zawsze uśmiechnięty , zaczyna dzień z pełnym wigoru nastawieniem do pracy. Kształcenie i certyfikaty zdobywał na wielu kursach oraz szkoleniach w całej Polsce od najlepszych specjalistów.

Wyspecjalizował się w masażach takich jak :
  • masaż klasyczny
  • masaż relaksacyjny
  • masaż bańką chińską
  • masaż kamieniami wulkanicznymi
  • masaż tajski stóp
  • refleksologia stóp
  • masaż tkanek głębokich
  • i inne.


Dzięki zdobytej wiedzy uzyskał możliwość rozwoju w jednym z najlepszych SPA nad Polski morzem Wellness Medical Spa Unitral. Pasja do masażu spowodowała pogłębienie wiedzy o anatomii człowieka którą stosuje w praktyce.

Aktualnie student 3 roku Fizjoterapii na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie. Stale poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę, chętny do pomocy , skoryguje postawę, ukoi ból kręgosłupa a dzięki kursowi Kinezygerontoprofilaktyki -instruktora rekreacji ruchowej jest przygotowany do aplikowania wysiłku fizycznego i monitorowania aktywności fizycznej z osobami starszymi.

Ze sportem jest powiązany od zawsze i jest on nieodłącznym elementem jego życia. Pomoże osiągnąć Ci swój Cel !!!
Więcej