Blog

Strefa Wiedzy 3L

Metamorfoza– zmień się na lepsze.


Jeśli chodzi o zmianę – każdy moment jest dobry i nigdy nie jest na nią za późno. Niezależnie, czy chodzi o lepszy wygląd, zdrowie, samopoczucie, sprawność, czy kondycję albo wszystko razem. Warto powierzyć się w tym procesie w doświadczone ręce, korzystać z wiedzy, wsparcia i nowoczesnych narzędzi.

Wszystko to znajdziesz w innowacyjnej Strefie 3L.
Metamorfoza – jak każdy proces – wymaga czasu. Krok po kroku przynosi coraz więcej satysfakcji, zadowolenia i korzyści, jednak każdy, kto kiedykolwiek się odchudzał, walczył o lepszą kondycję lub trenował, wie, że nie jest to droga łatwa. Wymaga dyscypliny, konsekwencji i determinacji. Dlatego tak ważne jest by przejść ją w maksymalnie przyjaznych warunkach, z odpowiednim wsparciem i dużą dawką motywacji.
Z doświadczenia wiemy, że osoby, które nas odwiedziły i rozmawiały z naszymi trenerami jednogłośnie podkreślają, że szczególnie oczekują od nas motywacji i efektów.

Dlatego w marcu przygotowaliśmy różne motywujące bodźce zarówno dla naszych klubowiczów jak i osób, które u nas kiedyś były, widziały się z nami na różnych eventach lub dla, tych które dopiero planują nas odwiedzić.


Szukasz wsparcia pod kątem odżywiania?
Zapisz się na wykład lub darmową konsultację z dietetyczką: WYDARZENIE Z WYKŁADEM Z ODŻYWIANIA I KONSULTACJAMI Z DIETETYCZKĄ.

Zastanawiasz się, jak się przygotować do konsultacji z dietetyczką? Odpowiedź znajdziesz tutaj: https://strefa3l.pl/blog/wizyta-u-dietetyka-jak-sie-przygotowac/

A może chciałbyś przyjść na trening przeprowadzony pod opieką trenera/ fizjoterapeuty wraz z analizą składu ciała? Zobacz kiedy mamy dni otwarte i zapisz się już dziś!: WYDARZENIE – DNI OTWARTE

Dla tych, których interesuje piękny wygląd zapraszamy również na warsztaty kosmetyczna z naszą klubowiczką Katarzyną Majewską: WYDARZENIE WARSZTATY KOSMETYCZNE.

Lista wpisów

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej