Blog

Strefa Wiedzy 3L

7 kluczy do sukcesu w osiąganiu celów treningowych

  1. Sprawdź stan swojego zdrowia i ustal rozsądne cele.
    Lepiej analizuj i konsultuj niż zgaduj.

Czy wiesz, że…

…w Strefie 3L podpowiadamy jakie badania warto zrobić żeby sprawdzić stan zdrowia danej osoby, a na pierwszej konsultacji pomagamy określić realne cele i planować działania mające zapewnić sukces w osiągnięciu celu?

2. Ćwicz pod opieką trenera.
Poprzez opiekę trenerską zdobędziesz odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz motywację do prawidłowego, zdrowego i skutecznego treningu.

Czy wiesz, że…

…w Strefie 3L każdy ma swojego trenera opiekuna, z którym co ściśle określony czas spotyka się na konsultacjach i można też liczyć na jego pomoc przy każdej obecności w klubie?

3. Rozciągaj się
Regularne rozciąganie się przed i po treningu jest niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego ciała, ponieważ reguluje napięcie mięśni i zakresy ruchów w stawach.

Czy wiesz, że…

Strefa 3L jest jedynym miejscem w Koszalinie i Szczecinie, w którym znajduje się specjalistyczny sprzęt do rozciągania Flow i Extrafit wpływający m. in. niwelowanie bólu pleców? Każdy też może liczyć na indywidualne rozciąganie z trenerem/ fizjoterapeutą?

4. Rozgrzewka
Podstawą każdego domu jest dobry fundament. Zanim zaczniesz intensywnie ćwiczyć, przygotuj ciało odpowiednią rozgrzewką.

Czy wiesz, że…
W Strefie 3L nauczymy Cię wykonywać prawidłową rozgrzewkę?

5. Wykonuj trening wytrzymałościowo- siłowy
Jest niezbędny do zachowania jędrnej sylwetki, jak i do spalania tkanki tłuszczowej. Sprawdź też jak wspaniale wpłynie na Twoje samopoczucie.

Czy wiesz, że…

Dzięki treningowi Milon i EMS możesz poprawić takie kwestie jak: sylwetka, samopoczucie, sprawność, stan kręgosłupa, zdrowie i poznać fantastycznych ludzi tworzących społeczność Strefy 3L?

6. Odżywianie
Prawidłowe odżywianie (jakość i ilość) dostarcza energii i jest niezbędne, jeśli zależy Ci na efektach treningowych.

Czy wiesz, że…

Każdy mieszkaniec Koszalina, Szczecina i okolic może wziąć udział w nieodpłatnych wykładach z dietetyki organizowanych przez klub? Dlatego nie zapomnij śledzić zakładki z aktualnościami na naszej stronie internetowej! Każdy klubowicz decydujący się długofalowe działanie razem z nami otrzymuje książkę dotyczącą zdrowego odżywiania.

7. Trenuj z bliską osobą.

Trening z koleżanką, bratem lub partnerem może działać motywująco. W przypadku spadku chęci do ćwiczeń i szukania wymówek, aby zrezygnować z treningu, druga osoba pozytywnym nastawieniem odwiedzie Cie od tych myśli.

Czy wiesz, że…

Dołączając do nas otrzymasz zaproszenie na trening wprowadzający w pełni przeprowadozny pod opieką trenera wraz z analizą składu ciała dla bliskiej osoby? Mamy też super akcję ,,rekomendujesz- zsukujesz”! Na pierwszy trening też możesz przyjsć z drugą osobą- razmem jest zawsze raźniej!

Lista wpisów

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

Czytaj więcej