Strefa Long

Trening dla osób po urazach lub seniorów

Najbardziej przyjazny klub treningowy dla seniorów i osób z urazami.

Trening obwodowy Milon, dostosowany do Twojego wieku, wytrzymałości i możliwości wydolnościowych.

Dwa cykle obwodowe trwające w sumie 35 min. pozwalają na optymalny trening wszystkich partii mięśniowych.

Urządzenia zapamiętują Twoje dane i same dostosowują się do ciała oraz założeń treningowych. Nie musisz martwić się jak ustawić urządzenia. Wszystko prosto, szybko i bez stresu.

Trening dostosowany do stanu twojego zdrowia w promocyjnej cenie w godzinach 11.00 – 15.00

Opieka fizjoterapeuty, który doradzi jak przejść przez trening od urazu do pełnej formy i zaproponuje odpowiedni rodzaj ćwiczeń.
 

Inteligentne maszyny

Twój czas spędzasz na treningu, nie na ustawianiu maszyn. Urządzenia zapamiętują Twoje dane i same dostosowują się do ciała oraz założeń treningowych ćwiczącego. Nasz trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla dwóch różnych faz ruchu.

Monitoruj swoje postępy

W naszym klubie każda sekunda treningu jest rejestrowana. Monitoring pozwala na śledzenie postępów oraz ustalanie realizowanych celów. Ponad to będziesz pod stałą opieką trenera fizjoterapeuty, który na bieżąco z pomocą nowych technologii monitoruje przebieg treningu i efekty, a także motywuje do regularnych treningów.

Coś więcej, niż trening na szeregu przyrządów

Dobre pomysły nigdy się nie starzeją. To samo dotyczy treningu obwodowego – różne ćwiczenia wykonywane w powtarzającej się szybkiej rotacji na różnych przyrządach ustawionych jeden po drugim. Genialnie proste i po prostu genialne. Dzięki technicznym możliwościom możemy zaproponować Ci elektroniczny obwód treningowy. W naszym obwodzie trenujesz w krótkich odstępach na sprzęcie indywidualnie do Ciebie dostosowanym, przy optymalnym zakresie obciążenia i bez długiego czasu oczekiwania. Podstawą jest tu tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń, zarówno siłowych jak i wydolnościowych.

Kilkanaście minut na drodze do szczęścia

Obwód siłowo-wytrzymałościowy stanowi punkt centralny naszej zasady treningowej. Zaledwie kilkanaście minut zapewni Ci zrównoważony trening całego ciała, niezrównany pod względem łatwości, bezpieczeństwa i skuteczności. Proces przebiega wedle precyzyjnych uwarunkowań czasowych: 60-sekundowe fazy wysiłku na sprzęcie siłowym lub cztery minuty na sprzęcie wytrzymałościowym. Między seriami 30 sekund na regenerację. Dzięki obwodowi siłowo-wytrzymałościowemu ćwiczysz całą „obstawę” swojego kręgosłupa – górną część ciała, tułów, nogi – wszystko w jednym układzie. Dwa układy wytrzymałościowe na trenażerze eliptycznym i ergometrze wzmacniają ten najważniejszy mięsień – serce.

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.