Strefa Life

Trening dla osób ceniących sobie czas

Szybki, optymalny, efektywny trening. Nie można już łatwiej!

Trening obwodowy Milon (35 min.) lub trening personalny EMS (20 min.) to ćwiczenia wszystkich partii mięśniowych dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań.
Twój czas spędzasz na treningu, nie na ustawianiu maszyn. Urządzenia zapamiętują Twoje dane i same dostosowują się do ciała oraz założeń treningowych ćwiczącego.
Nasz trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu. Korzystasz z oferty klubu w najbardziej dla ciebie dogodnych porach dniach.
Dostęp do własnego konta Milon Care, gdzie możesz śledzić cały cykl treningowy, monitorować swoje postępy oraz zaplanować kolejne kroki treningowe.

 

Inteligentne maszyny

Twój czas spędzasz na treningu, nie na ustawianiu maszyn. Urządzenia zapamiętują Twoje dane i same dostosowują się do ciała oraz założeń treningowych ćwiczącego. Nasz trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla dwóch różnych faz ruchu.

Monitoruj swoje postępy

W naszym klubie każda sekunda treningu jest rejestrowana. Monitoring pozwala na śledzenie postępów oraz ustalanie realizowanych celów. Ponad to będziesz pod stałą opieką trenera fizjoterapeuty, który na bieżąco z pomocą nowych technologii monitoruje przebieg treningu i efekty, a także motywuje do regularnych treningów.

Coś więcej, niż trening na szeregu przyrządów

Dobre pomysły nigdy się nie starzeją. To samo dotyczy treningu obwodowego – różne ćwiczenia wykonywane w powtarzającej się szybkiej rotacji na różnych przyrządach ustawionych jeden po drugim. Genialnie proste i po prostu genialne. Dzięki technicznym możliwościom możemy zaproponować Ci elektroniczny obwód treningowy. W naszym obwodzie trenujesz w krótkich odstępach na sprzęcie indywidualnie do Ciebie dostosowanym, przy optymalnym zakresie obciążenia i bez długiego czasu oczekiwania. Podstawą jest tu tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń, zarówno siłowych jak i wydolnościowych.

kilkanaście minuty na drodze do szczęścia

Obwód siłowo-wytrzymałościowy stanowi punkt centralny naszej zasady treningowej. Zaledwie kilkanaście minut zapewni Ci zrównoważony trening całego ciała, niezrównany pod względem łatwości, bezpieczeństwa i skuteczności. Proces przebiega wedle precyzyjnych uwarunkowań czasowych: 60-sekundowe fazy wysiłku na sprzęcie siłowym lub cztery minuty na sprzęcie wytrzymałościowym. Między seriami 30 sekund na regenerację. Dzięki obwodowi siłowo-wytrzymałościowemu ćwiczysz całą „obstawę” swojego kręgosłupa – górną część ciała, tułów, nogi – wszystko w jednym układzie. Dwa układy wytrzymałościowe na trenażerze eliptycznym i ergometrze wzmacniają ten najważniejszy mięsień – serce.

NIE PRZEGAP
NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.