Poznaj innowacyjny trening

STREFA3L

Trening obwodowy Milon – Co to jest?

Milon to przede wszystkim fachowa wiedza i lata badań nad biomechaniką, fizjologią i efektywnością wysiłku fizycznego, podana w postaci wysokiej klasy sprzętu treningowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono koncepcję łatwego, efektywnego i bezpiecznego treningu obwodowego. Podstawą jest tu obwód siłowo-wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu: sześciu maszyn siłowych, na których użytkownicy ćwiczą po 1 minucie (6 x 1) na główne partie mięśniowe sześciu maszyn cardio (3 x rower, 3 x crosswalker), na dwóch z nich użytkownicy ćwiczą po 4 minuty (2 x 4)
 

Zalety treningu Milon

SZYBKI

17,5 minut tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 35 minut kompletnego treningu

ŁATWY

Użytkownik nie musi dopasowywać ustawień, bo sprzęt z pomocą karty chipowej automatycznie dostosowuje wszystkie parametry, takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu jest bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze.

EFEKTYWNY

Trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych.

BEZPIECZNY

Bezpieczeństwo i ergonomia maszyn sprawiają, że sprzęt jest dedykowany również jako trening medical fitness dla osób po urazach czy seniorów.

Trening personalny EMS – Co to jest?

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation), czyli z użyciem elektrostymulacji mięśniowej, to najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Wywodzi się z fizjoterapii i doczekała się zastosowania w treningu fizycznym, dzięki czemu jest staje się on jeszcze bardziej wydajny. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Co ważne, ów impulsy muszą cechować się odmienną częstotliwością.

Zalety treningu EMS

EFEKTYWNY

Dzięki stymulacji wszystkich mięśni jednocześnie trening EMS to istny wytapiacz tłuszczu. Podczas zmaksymalizowanego treningu może być napędzanych nawet dziewięć głównych grup partii mięśniowych!

PODKRĘCAJĄCY METABOLIZM

Prowadzony przez nas trening personalny w postaci elektrostymulacji mięśniowej sprawia, że spalasz tłuszcz nie tylko w jego trakcie, ale nawet do 48h po jego zakończeniu!

SUPERSZYBKI

Intensywna praca całego ciała przekłada się na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening EMS. Dzięki temu wykonujesz elektrostymulację jedynie przez 20 minut 1 raz w tygodniu – oszczędzasz czas na inne rzeczy!

DLA KAŻDEGO

Trening personalny z elektrostymulacją można uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej.

Dołącz do nas

w jedynym takim klubie

NIE PRZEGAP NASZYCH WYDARZEŃ

Zobacz aktualności z życia klubu.

Czytaj więcej

JEDYNY TAKI KLUB

W STREFA3L trening jest dopasowywany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

WYPRÓBUJ TRENING EMS LUB MILON

Przyjdź i sprawdź na czym polegają nasze treningi.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Ewa Kolska

System Treningu EMS w Koszalinie ! Brawo za wprowadzenie nowych technologii do miasta. Trening jest efektywny i bezpieczny, kilka lat temu w Köln korzystałam z treningów w tym systemie. Polecam warto spróbować.

Ewa Kolska

Agnieszka Małaszuk

Bardzo miła i fachowa obsługa. Piękne, estetyczne wnętrza. Czekam na rezultat.

Agnieszka Małaszuk

Puchowska Daria

Bardzo miła atmosfera, profesjonalni trenerzy. POLECAM!

Puchowska Daria

Patryk Kiciński

Profesjonalne miejsce i profesjonalna obsługa.

Patryk Kiciński

Filmy

poczuj atmosferę naszego klubu